Diskuze: TN.cz

Je primárně určena pro výměnu informací a zkušeností mezi návštěvníky stránek a nevyjadřuje názory serveru ani společnosti CET 21 provozovatele TV NOVA.

Kniha návštěv

Datum: 27.01.2013

Vložil: Radek

Titulek: Zeman

Dali jste krásnou fotku na vaši hlavní stránku budoucímu prezidentovi!Volil jsem Karla,ale věřím,že jsme národ slušný a myslím,že tohle je od Novy opět podpásovka.Styďte se!Bohužel je víc lidí chudších jako nás.Páni redaktoři,jak by se vám žilo s 12000kč měsíčně??Mně katastrofálně!A tady byla převaha.Přiznejme si to a už zase ve zprávách v pohodě!

Datum: 27.01.2013

Vložil: alena

Titulek: diskuze

Ta diskuze tady je jen pro nás,co něco napíšeme???A na Nově u svačinky si ji jen přečtou????

Datum: 27.01.2013

Vložil: Jana

Titulek: televizní zprávy

Novo,nechce to už jiné moderátory???Už je to fakt nuda.

Datum: 27.01.2013

Vložil: alena

Titulek: televizní zprávy

Proč jsou dnes moderátoři v černém?Může mně na to někdo odpovědět?Borhyová opět nezklamala.Není to žádný profík!!!Koukněte sem tam na jiné zprávy slavná NOVO!!!!Bohužel jsem to omylem na chvíli přepla!

Datum: 27.01.2013

Vložil: Miloš

Titulek: zprávy

Vaše pravičácká televize by si měla uvědomit, že vaše věčné napadání Miloše Zemana je zbitečné.
Je to náš noví prezident tak to vemte na vědomí. (velkou věčinou)

Datum: 30.01.2013

Vložil: Zbytečný Aloys

Titulek: Re: zprávy

ve slově zbitečné fi chybí ů a ňový prasodent máš malé í

Datum: 25.01.2013

Vložil: Frenky

Titulek: ( Nova )

Nova, kdysi byla, pokud byla ŽELEZNÁ - teď se na ní nedá dívat - to né ani tak k vůli pořadům, ale je to samá reklama, upoutávky 100 krát denně a program v časopisech je zbytečné kupovat. Nejen, že obsah se mění ale začátky pořadů jsou i více než deset minut opožděné. Jedním slovem NOVÝ hnus!

Datum: 24.01.2013

Vložil: Karel První

Titulek: hloupost nebo úmysl

Nechce se mi věřit, že včerejší duel kandidátů na prezidenta byl jen nepodařený paskvil. A to od vyloženě bulvárního pojetí po jednoznačném protěžování jednoho z kandidátů ať už po scénografické nebo moderátorské stránce.Paní Fialová je buď hloupá, nebo obětovala svůj profesní um slibovaným světlým zítřkům druhého z kandidátů. Jinak si to nedovedu vysvětlit.Jisté je, že zcela jistě svému favoritu nepomohla.Jestli sobě nevím, ale já už nebudu mít potřebu brát ve zpravodajství na Nově cokoli seriozně a hlavně to sledovat..

Datum: 25.01.2013

Vložil: Cyril Liptak

Titulek: duel kandidatu.

p.Fialova-byla jste trapna co se tyce moderovani duelu a o obleceni ani nemluvim.od dnesniho dne TVnova stratila dalsiho posluchace a doporucoval bych celemu narodu aby vas kanal nesledovat!

Datum: 24.01.2013

Vložil: bara

Titulek: POZOR!!!

Pozor na tyto webové stránky!!!
NEPOSÍLEJTE sms účtují si za ní 99Kč a stejně vám to ukáže blbě!!!
https://iqtest2012.cz/?page=contact

Datum: 24.01.2013

Vložil: kami

Titulek: Re: POZOR!!!

Taky se mi to stalo, tak si dejte fakt bach!!!

Datum: 24.01.2013

Vložil: patrik

Titulek: Re: Re: POZOR!!!

Pozor já na to taky naletěl. a se mnou 96215 lidí. Koukně te se sami.

Datum: 23.01.2013

Vložil: Fraška

Titulek: katastrofa

Z práce moderátora by nemělo být ak vidět ke komu má větší náklonost. češi volte čecha.

Datum: 24.01.2013

Vložil: hanl

Titulek: Re: katastrofa

Paní Fialová proti moderátorovi z Primy nebo ČT1 je opravdu hodně slabá.Probrala jen drby o kterých asi doufala,že pomohou panu knížeti.A zástupkyně herců by si mohla přečíst dějepis než o něm začne mluvit.

Datum: 23.01.2013

Vložil: Jirka

Titulek: volební debata

Dodatak k přípvěvku.Jsem sice pro pana Zemana ale přesto mi není jasné proč se nehovořilo o věcěch podstatných.Češi už asi jiní nebudou.Zajímají je jen drby.

Datum: 23.01.2013

Vložil: Jirka

Titulek: volební debata

Ostuda.Stále hovoříte pouze o drbech a podobně.Kandidáti nemají ani možnost se vyjádřit o přítomném a budoucím čase v naší zemi.

Datum: 23.01.2013

Vložil: Šárka

Titulek: cesta na hrad

Jak můžete upřednostňovat toho šišlavého kandidáta, paní Fialová. Není Vám hanba? Je to strašné toto poslouchat, jak panu Zemanovi skáčete do řeči a huhňalu necháte mluvit a navíc by jste za něho četla. Pa Inženýr Zeman je velice chytrý a moc se mi líbí jeho narážky na ty vaše, novinářské hloupé řeči

Datum: 23.01.2013

Vložil: Helena

Titulek: Prezidentský duel

Paní Toušlová, zeptejte se dnes obou kandidátů na jejich nžzor na dostavbu Temelína a vůbec stanovisko k jaderné anergetice. Děkuji.

Datum: 22.01.2013

Vložil: Žaneta

Titulek: Prezidentská volba

Dobrý den,

je mi zle z toho, že vaše celoplošná televize dokáže nejen v hlavní zpravodajské relaci, ale i v ostatních zprávách upřednostňovat jednoho prezidentského kandidáta a na druhého se tahá jen špína. Omlouvat výroky "svého oblíbence" a vysvětlovat co tím chtěl říci, to už je trošku moc. Prosím nemasírujte tak razantně vaše diváky - co takhle vyvážená prezentace obou kandidátů?!?!?!

Datum: 22.01.2013

Vložil: Bremzak

Titulek: Re: Prezidentská volba

Kde je ve zprávách názory i jiných , třeba vyjádření hrdinů ve vojenských uniformách? Brigádní generál BEER.TO VE ZPRÁVÁCH NEBYLO.!!!!!!!!!!

Záznamy: 5041 - 5060 ze 5069
<< 250 | 251 | 252 | 253 | 254 >>

Přidat nový příspěvek