Diskuze: TN.cz

Je primárně určena pro výměnu informací a zkušeností mezi návštěvníky stránek a nevyjadřuje názory serveru ani společnosti CET 21 provozovatele TV NOVA.

Kniha návštěv

Datum: 08.03.2013

Vložil: Helena

Titulek: Vypnutí hlasového průvodce pro nevidomé

Dobrý den,přidávám se k mnoha divákům,nevím jak vypnout to rušivé povídání během vysílání programů.Poraďte mi prosím,děkuji

Datum: 05.03.2013

Vložil: Petra

Titulek: soutěž

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat kde najdu soutěž o foto mazlíka-psa.

Datum: 05.03.2013

Vložil: Silvie

Titulek: Re: soutěž

https://soutez.tn.nova.cz/

Datum: 15.03.2013

Vložil: Tatarsko

Titulek: Re: soutěž

Omlouváme se za technické obtíže, ale registrace uživatelského účtu se nezdařila. Pokuste se, prosím, akci opakovat později.
Tak takhle vypadají cca 2 hodiny pokusů o registraci na Vaše podělané stránky.
Jděte do někam.
Váš bývalý čtenář a divák.

Datum: 04.03.2013

Vložil: Josef

Titulek: jsme ještě česká republika? či žijem v opičárně

Dobry podvečer Josef
Zajímalo by mě jestli žiju v české republice a nebo v opičárně.
Jak můžou soudit prezidenta kdo kdy toto viděl a slyšel. Nejsem sice zastánce pana Klauze ale můj názor co se tyká amnestii je ze pan prezident Klaus má ústavní právo udělit amnestii. Pokud vím za propuštění vězňů odpovídají soudci proto ze pan prezident nikde neuvedl jaká kategorie dostane amnestii ale uvedl ze ji dostanou ti kteří dostali trest odnětí svobody od jednoho roku do deseti let. Tudíž by měli byt souzeni i soudci kteří propouštěli vězně které propouštět neměli. To byli vážné trestné činy. Například: krádeže s ublížením na zdraví –následkem smrti a podobné. Myslím si že by justiční soud měl zabývat tím jak který soudce soudí. Dělat kontroly a namátkové kontrolovat soudních rozhodnuti, než se zabývat končicím prezidentem. Jestli to nikomu nedošlo tak naše vláda v této republice je jen pro smích celému světu. Uvědomuji si naši slavní politici a justiční soud co dělají? Pokud jim nevadí že se nám směje celí svět pak se musím stydět za nás všechny. Naši praotcové který bojovali za vznik naší republiky se musí těžce obracet v hrobě když by viděli co se to tu děje s pozdravem Josef

Datum: 04.03.2013

Vložil: MikeCZ

Titulek: Jděte do prdele

Jděte do prdele m4rty se neřídil hrou jděte na YouTube a sami se podivejte : https://www.youtube.com/watch?v=UZnVEfONU1E https://www.youtube.com/watch?v=_goQVs_Kois https://www.youtube.com/watch?v=vJhUOsqeiow

Datum: 01.04.2013

Vložil: michael

Titulek: Re: Jděte do prdele

chcípni taky i s jeho celou rodinkou vypráskanou

Datum: 03.03.2013

Vložil: PETR

Titulek: MULTIPLEX 4

MJUŽETE MĚ KONEČNĚ ODPOVĚDĚT PROČ NAPOSÍLÍTE SIGNAL?PTÁM SE ASI UŽ PO ŠESTÉ A POŘÁT NIC!!!!POŘÁT REKLAMUJETE JAK TO VŠUDE JEDE!!NA BOSKOVICKU VUBE NIC!!!!!PŘEDEM DĚKUJI ZA ODPOVĚD

Datum: 03.03.2013

Vložil: xxx

Titulek: Názor na vaší redakci

https://www.youtube.com/watch?v=_goQVs_Kois
Toto je názor sice mladého člověka, ale myslím, že opravdu některé věci jsou moc...

Datum: 27.02.2013

Vložil: František Michalík

Titulek: Televizní noviny

Televizní noviny jsou v poslední době nejhorší ze všech vysílaných.Který idiot vynyslel rozhovory s pozustalými? TnCz je podvod.

Datum: 26.02.2013

Vložil: hanka

Titulek: dnes více na tn.cz

Dobrý večer, se dívám na tel. noviny na Nově, doporučovali jste odkaz na Vašich stránkách tn.cz, co vědci zjistili o potravinách...... včera jste doporučili více na tn.cz ohledně léčení lékařů rakoviny a ať dělám co dělám nic nemůžu najít??? kde prosím ty odkazy máte... již min. rok jsem něco zkoušela najít a také nic, myslela jsem, že to máte vychytaný, ale je to stále stejný... nic se nedá najít....co to je za stránky....?????

Nabíhají jen články z roku 2010 ???? koho znám, každý na tn.cz nadává..
fakt vychytaný... možná bude lepší, když zveřejníte návod, jak u vás najít odkaz na který lidi lákáte.

Datum: 24.02.2013

Vložil: Jozef

Titulek: vypnutí hlasového průvodce pro nevidomé

Dobrý den, rád bych se zeptal, jak lze vypnuout hlasového průvodce pro nevidomé.
Hodně nám to vadí při sledování televize.
Jozef

Datum: 22.02.2013

Vložil: vlada

Titulek: ???

a kde jsou jako ty vojenske bunkry na prodej???????????????????????????????????? umeni tu neco najid

Datum: 22.02.2013

Vložil: kasuk

Titulek: Re: ???

pořád jak jsou nejlepší ale samé chvástaní

Datum: 23.02.2013

Vložil: l

Titulek: Re: ???

nejde tu najít vubec nic..strašný..

Datum: 26.02.2013

Vložil: Luda

Titulek: Re: Re: ???

souhlasím,stránky o ničem a pro nikoho.....

Datum: 30.03.2013

Vložil: Pepik

Titulek: Re: Re: ???

TN cz je největší podvod a lidé si myslí jak jsou dobří BULVÁR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lidé nevěřte NOVĚ

Datum: 22.02.2013

Vložil: Petah

Titulek: ???

v každých Zprávách odkazujete na stránky TN.cz,ale nenajde se tu nic,nedá se tu dobře orientovat,prostě stránky o ničem

Datum: 22.02.2013

Vložil: Vlastimil MATULA

Titulek: Na mateřské stejné jako na nemocenské

Vedle matek, které marně čekají na peníze pro své děti každý měsíc, jsem se zařadil i já, člověk na nemocenské. Dnes je 22.2.2012 a stejně jako v minulých měsícich nemám z MSSZ Brno - město vyplacenou nemocenskou. Mám odpracováno 42 let bez jediné zameškané hodiny z důvodu nemoci. Nikdy jsem nedlužil, nebyl jsem nikdy trestán ! Musím platit jako všichni plyn, el. proud, vodu, pojistky, jidlo, jízdné apod.
Odpověď z úřadu zní, máme na to 30 dnů dle zákona. Ale ze mzdy je mě 42 let ztrháváno vždy k 15. v měsíci ! Mám rodinu, dcera chodí do střední školy, nikoho to nezajímá ! V bance jsem se díky těmto špatným zákonům dostal do debetu ! Stydím se za tuto vládu, která na naše starosti, které zavinila z vysoka kašle !

Datum: 16.02.2013

Vložil: vasil kraky

Titulek: lololo

to je dobré že slavite už let

Záznamy: 5001 - 5020 ze 5066
<< 249 | 250 | 251 | 252 | 253 >>

Přidat nový příspěvek