Diskuze: TN.cz

Je primárně určena pro výměnu informací a zkušeností mezi návštěvníky stránek a nevyjadřuje názory serveru ani společnosti CET 21 provozovatele TV NOVA.

Kniha návštěv

Datum: 28.05.2013

Vložil: Market

Titulek: snídaně s novou

Prosím Vás nepřemýšleli jste o výměně moderátorky Ivety Kořínkové za někoho kdo se dá poslouchat? Na snídanii koukam ráda a pravidelně ale když moderuje tato slečna přepínam...!!!!

Datum: 20.12.2013

Vložil: Íf

Titulek: Re: snídaně s novou

Přesně, já s ní mám problém už od té doby, kdy moderovala s T. Krejčířem, jak byla trapná už tenkrát, to se nedá zapomenout, absolutně ho nestíhala. Bohužel to přetrvává dodnes, co dneska předvedla v rozhovoru s K. Gottem, no to je mazec, vůbec nechápu, proč si jí tam furt držej!! Už jí nemůžu fakt ani vidět, jak mi pije krev. :-(

Datum: 27.05.2013

Vložil: Květa fialová

Titulek: Jako divák jsem nespokojená

Jen hloupí žáci mluví o svém kantorovi tak, jako vaše TV informuje o hlavě státu

Datum: 27.06.2013

Vložil: Vladik, Plzen

Titulek: Re: Jako divák jsem nespokojená

Urazil reportéry Novy, a to se neodpouští. Na blbou otázku je odkázal na server TN.cz, aby si přečetli odpověď

Datum: 25.05.2013

Vložil: miki z ostravy

Titulek: n

proč je v ostravě nekvalitní příjem tv fanda,smíchov a telka a to hlavně když zaprší,dokonce bývají výpadky těchto stanic.Tak jsem naposledy nemohl vidět brno se spartou na fandovi.Počkám ještě týden,když to nepřestane tak stanice odinstaluji !!!!!

Datum: 24.05.2013

Vložil: ivankoleno

Titulek: správy na tn

proč dáváte do správ že Američtí skauti přijímaj gaye do svých řad když tady duchodci nemaj na jídlo!!!!!!!!

Datum: 24.05.2013

Vložil: novakj

Titulek: Re: správy na tn

správně!! To maj poslat tý buzně Putnovi!!!!

Datum: 21.05.2013

Vložil: Tn.cz

Titulek: Virginie a 50 zraněných turistů

https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/302399-ridic-ve-virginii-narazil-do-pruvodu-turistu-pres-padesat-jich-zranil.html

Datum: 21.05.2013

Vložil: Tn.cz

Titulek: Oklahoma II

https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/302480-mohutne-tornado-uderilo-na-oklahomu-mezi-stovkou-mrtvych-je-20-deti.html

Datum: 21.05.2013

Vložil: Tn.cz

Titulek: Oklahoma

https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/302483-letecke-zabery-odhaluji-apokalyptickou-spoust-v-oklahome.html

Datum: 11.05.2013

Vložil: Vladimír

Titulek: pravopis - naše slabina

To je síla. Na titulní stránce čtu: " Vítejte milý diváci ..."

Datum: 21.05.2013

Vložil: skylad

Titulek: Re: pravopis - naše slabina

- to je opravdu síla! :-)

Datum: 09.05.2013

Vložil: Kateřina

Titulek: Střelba v Plzni

Doufám, že tentokrát z toho už nevyvázne. Již v minulosti několikrát řídil pod vlivem, samozřejmě způsobil dopravní nehodu od které chtěl ujet. A když je člověk ještě u toho, tak má z toho pouze tahanice po policajtech a soudech. Ale nakonec si stejně řídil dál. Tak co, jak myslíte že to tentokrát dopadne? Už tenkrát vyhrožoval, že je bývalý policista.Kéž kdyby bylo o jednoho "hajzla" v naší ctvrti míň
.

Datum: 08.05.2013

Vložil: Milan

Titulek: kde jsou televizní noviny?

,,Proč se musím proklikávat půl hodiny na posraný zprávy a kolikrát je ani nenajdu???? JAKO DNES,už mě tento WEB pěkně SERE,asi sem přestanu LÉST"...Milan

Datum: 17.05.2013

Vložil: Marika

Titulek: Re: kde jsou televizní noviny?

No to je fakt děsný. Takhle nepřehledný web jsem ještě neviděla. Nic se pořádně a jednoduše nedá najít.

Datum: 17.05.2013

Vložil: vašek

Titulek: Re: kde jsou televizní noviny?

přesně

Datum: 17.05.2013

Vložil: lada

Titulek: Re: Re: kde jsou televizní noviny?

přesně je to tak přestanu sem líst taky

Datum: 22.05.2013

Vložil: bavoraknb

Titulek: Re: kde jsou televizní noviny?

Hlavně,že tu mají tisíce reklam.Daleko přehlednější je web ČT

Datum: 05.05.2013

Vložil: johanka

Titulek: zprávy

Chtěla bych vědět, kdy se reportéři naučí pořádně česky. Nejsou schopni dát dohromady ani jednu větu.

Datum: 16.05.2013

Vložil: bohouš

Titulek: Re: zprávy

johanko oni se to nenaučí,to by jsme po nich chtěli hodně.

Záznamy: 4381 - 4400 ze 5066
<< 218 | 219 | 220 | 221 | 222 >>

Přidat nový příspěvek