Diskuze: TN.cz

Je primárně určena pro výměnu informací a zkušeností mezi návštěvníky stránek a nevyjadřuje názory serveru ani společnosti CET 21 provozovatele TV NOVA.

Kniha návštěv

Datum: 08.07.2016

Vložil: Jana

Titulek: Re: Re: Re: odkaz

Ona ať už jde někam k šípku!!!!! Hrdlička ať zůstane vždyť nic strašného neudělal. A vůbec v práci nebyl tak co se do toho serou novináři.

Datum: 14.09.2017

Vložil: Jiřina

Titulek: Re: odkaz

Taky se mi to ještě nepodařilo

Datum: 11.12.2015

Vložil: Jarda1.4

Titulek: Zprávy

Dobrý den.Zjištuji,že stanice Nova vysílá podobné zpávy jako tv Prima s kauzou (Street racing je Prima).Samozřejme Vaše stanice právě vede.VYNDÁNÍ PALIVOVÉHO FILTRU, je samozřejmně velký zločin, ale platit 50 tisíc pokutu,zato že jednou nastartuji a na Jarov si do své audi pujdu koupit motor za 100 tisíc se slovy,že mě čeká ještě pokuta za vyndaný palivový filtr?Nevím co mi nato zdělí a tak Vás prosím o radu.Děkuji a přeji příjemný den.

Datum: 04.06.2015

Vložil: miroslav mikšl

Titulek: nova

proč se pořat opakujete jako opice celej rok to přehazujete to nato nemate musite skusit něco co upouta divaky volove

Datum: 03.07.2015

Vložil: paja

Titulek: Re: nova

Ameri pořád opakují: "neuvěřitelní akt agrese Ruska na Ukrajinu", a oni hajzlové rozfofrovali celí svět, a Europané jím to bašti i s navijákem, blbci, kdy už dostanou rozum?

Datum: 15.05.2015

Vložil: olga

Titulek: stiznost

nevim jak je to mozne ale reklamy rvou jako kravy .ze clovek musi telku ztisit a mluvene slovo neni vubec slyset zamyslete se prosim nad svymy chybami a to neni jen na nove je to i na dalsich programech

Datum: 22.04.2015

Vložil: Veronika Bílková (Kubíčková)

Titulek: OSPOD Pardubický Kraj

Dobrý večer chci se zeptat je podle vás v pořádku že Sociálky a Pěstouni si adoptují děti bez souhlasu Rodiče nebo Rodičů??
snad jsem to nenapsala špatně název Titulku

Datum: 20.04.2015

Vložil: Jarmila

Titulek: pani

chtěla bych se zeptat dnešní věštkyně na radu je to možné i takto bez použití telefonu?

Datum: 19.04.2015

Vložil: Jiří

Titulek: Velká cena F 1

Proč není na žádném TV programu ani zmínka o letošním ročníku VC F 1?

Datum: 08.04.2015

Vložil: miluse

Titulek: duchody

mam 36 let odprac. 3 deti a 6780kc duchod kde je jidlo obleceni a zdravotni potřeby.co ještě chteji snížit ty zebracenky kde mam zivotni minimum kde je inflace.s prispevku souhlasim smetanova je hruza jako to jmeno dle ceskeho jazyka. další je agata s matkou ty se vecpou všude vypinam televizi.

Datum: 08.04.2015

Vložil: Lenka

Titulek: rodná čísla

Dnes při sledování příspěvku Daniela Janocha o rč,vzpoměla jsem si,jak jsem koupila nedávno auto přes bazar a jaké bylo mé překvapení když jsem dostala velký techničák a na něm bylo celé jméno a rč předchozího majitele.Myslím,že když se doklad vydává novým majitelům,mohli by rč vynechat,nebo třeba začernit.Co si o tom myslíte?

Datum: 27.03.2015

Vložil: Pavel

Titulek: Lyžování

na horách v čr se uzavírají sjezdovky ale na Stupavě, na jižní Moravě se stále lyžuje.

Datum: 17.01.2015

Vložil: Karel

Titulek: komentátor Biderman

Neskutečně užvaněný,přemoudřelý tenisový komentátor na Nova sport.To se nedá poslouchat,to jeho již roky trvající neustálé a nekočící hromadění slov a vět,kterými otravuje všechny tenisové přenosy,které komentuje.

Datum: 01.01.2015

Vložil: Radek

Titulek: opakovaný dotaz po roce nefunkční videa na tn.cz

Dobrý den, již víc jak rok a nejen mně nefungují videa a to pouze na tn.cz. Poradíte jak na to?
letnany@email.cz

Datum: 12.12.2014

Vložil: Honza

Titulek: Cena vody

V TN 11.12.jste měli příspěvek ohledně cen užitkové vody,kde jste uváděli nejdražší vodu na severu Čech kolem 89Kč za 1m3.V Aglomeraci Táborsko máme od dodavatele vody ČEVAK České Budějovice k 1.10.2014 vodu pro domácnost v ceně cca 112Kč za 1m3,což je evidentně více než Vámi uváděné lokality.Bylo by dobré na naší nejdražší vodu taky poukázat.H.

Datum: 14.11.2014

Vložil: HELENA KOLÁČKOVÁ

Titulek: RECEPTY LÁDI HRUŠKY

ASI HODINU PROCHÁZÍM TN.CZ A HLEDÁM POSLEDNÍHO TÝDNE RECEPTY LÁDI HRUŠKY-MÁM JE V OBLIBĚ A UŽ 14 DNÍ JSEM NEVIDĚLA TV NOVINY,BOHUŽEL NEJSEM STO NIC NAJÍT MŮŽETE MI PORADIT JAK ZADAT AKTUÁLNÍ VYHLEDÁVÁNÍ?

Datum: 29.10.2014

Vložil: potkan

Titulek: zlaté časy

Nastaly "zlaté časy" jak v devadesátých letech předpovídal vševědoucí pan Klaus. Neřekl ale pro koho a ten "ZÁPAD" jsme také jaksi nedohnali ? Proč asi !?

Datum: 14.04.2016

Vložil: Štěpan

Titulek: Re: zlaté časy

Take bych rad věděl . Proč pan Klaus nam lhal? Vševědouci pan Klaus. On ten ZAPAD dohnal ale Česka republika bohužel ne. A NEDOŽENE.

Datum: 06.10.2014

Vložil: klára

Titulek: ...

je to tu samá reklama, nějak jsem nepochopila význam těchto stránek. chtěla jsem se podívat na fotky avizované ve zprávách, ale nenašla jsem zde způsob, jak se k nim dostat. hrůza!!!

Datum: 21.09.2014

Vložil: Milan

Titulek: Poděkování

Tak Vám pěkně děkuji za předběžné předvyprávění celého děje dneštního, premierového dílu Kriminálky Anděl. Jsem štěstím bez sebe, že jste tak akční. Jen tak dál a houšť ať Vám "roste" sledovanost.

Záznamy: 4341 - 4360 ze 5088
<< 216 | 217 | 218 | 219 | 220 >>

Přidat nový příspěvek